Ładowanie strony

menu

FAQ

StartFAQ
StartFAQ
P:

Co się wydarzyło w 2018?

O:

Tym razem obchody były bardziej rozproszone. Głównym ośrodkiem koordynującym był Nowy York, jednak mniejsze wydarzenie miały miejsce na całym świecie.

P:

Co się wydarzyło w 2017?

O:

Bardzo duży event w Meksyku (1200 uczestników z ponad 50 krajów) oraz setki mniejszych wydarzeń na całym świecie. W tym również w Polsce.

P:

Co sie wydarzyło w 2015 i 2016?

O:

Dwa ogromne eventy w Kenii i Indonezji połączone z setkami zabiegów na całym świecie. Setki tysięcy Rodzin, które dowiedziały się o tej metodzie antykoncepcji.

P:

Kto rozpoczął WVD?

O:

Producent filmowy Jonathan Stack oraz urolog Dr. Doug Stein kilka lat temu połączyli siły. Z tego ciekawego połączenia powstał ten właśnie event.

P:

Co się stało na WVD2014?

O:

7 listopada 2014 ponad 400 lekarzy z ponad 30 krajów, przeprowadziło prawie 3000 wazektomii. Pobilismy kolejny rekord. Była to największe tego typu wydarzenia w historii.

P:

Co się stało na WVD2013?

O:

WVD 2013 był największym na świecie wydarzeniem na temat planowania rodziny z perspektywy mężczyzny. Event odbył się 18 października 2013 roku. Udało się osiagnąć zakłądane cele: ponad 100 lekarzy biorących udział w wydarzeniu, z 25 krajów, którzy przeprowadzili ponad 1000 wazektomii w ciagu 24 godzin.

P:

Czy to naprawdę było wydarzenie na żywo?

O:

Tak. Najważniejszym punktem Dnia było przeprowadzenie transmisji z przeprowadzenia "live" zabiegu wazektomii. 15 minutową procedurę wykonał Dr Stein wraz ze swoim australijskim kolegą Dr Nick'iem Demediuk'iem.

P:

Gdzie znajdę wiecej informacji na temat wazektomii?

O:

W wersji anglojęzycznej pod adresem: www.auanet.org/education/guidelines/vasectomy.cfm. W wersji polskiej pod adresem: www.wazektomia.com

Zainteresowany Wazektomią? Zarezerwuj zabieg już dziś! zapisz się na zabieg